В якості сервісного обслуговування наших клієнтів, компанія "SDC торговий дім" пропонує послугу з доставки товару за вашою адресою. Здійснюємо доставку з наших складських комплексів в цих містах. Наші співробітники привезуть ваш товар на автомобільному транспорті прямо до вашого будинку або місця, де проводиться будівництво.

Ми працюємо тільки з надійними партнерами по транспорту, що дозволяє доставляти ваш вантаж в строк і з повною гарантією якості. Окрім цього, ми гарантуємо невелику вартість доставки. Фахівці, працюючі в нашій компанії, допоможуть скласти коректний маршрут і візьмуть на себе обов'язок по оформленню усіх потрібних документів і проконтролюють факт доставки в певний час і місце. Ви можете бути упевнені: тут вас обслужать на вищому рівні!

 

Доставка до дверей

Доставка здійснюється за принципом від двери-до-двери. У нашому розпорядженні - автомобілі різної вантажопідйомності від 1.5 до 20 тонн, що дозволяє вибрати найбільш оптимальний транспорт.

Так, наприклад, якщо розташування Вашого об'єкту не дозволяє під'їхати до нього на великовантажному авто, то ми запропонуємо перевантажити товар на зручніший автомобіль.

Окрім цього, при доставці можливе використання крану-маніпулятора. Це дозволить швидко і якісно доставити товар саме туди, де його чекають.

 

Самовивіз

Ви можете скористатися послугою самовивозу товару шляхом його навантаження в свій транспорт, перебуваючи Кривому Розі.

 

Час доставки

Компанія «SDC» здійснює доставку щодня, крім неділі.

Понеділок - п'ятниця з 9.00 до 19.00
Субота з 11.00 до 19.00
Самовивіз зі складів Кривого Рогу можливий з 09.00

 

Додаткові послуги

• Доставка в конкретний час
• Комплектація збірних вантажів
• Розвантаження товару

 

Вимоги до місць розвантаження, під'їзних шляхів і нормативи на вивантаження товару

  • Розвантажувальний майданчик має бути таких розмірів, які забезпечать вільний під'їзд, розвантаження, розворот авто при вивантаженні товару. Ухили на майданчику мають бути відсутніми;
  • Шляхи під'їзду до місця вивантаження мають бути достатньої ширини і мати тверде покриття. Окрім цього, взимку спуски і підйоми не повинні мати крижаного покриття. Їх треба посипати піском;
  • Якщо автомобіль обладнаний маніпулятором, бажано, щоб на об'єкті був робітник-стропальник;
  • Тимчасова норма розвантаження малотоннажного транспорту складає 30 хвилин. Великотоннажного - до 1 години.
  • Ми піклуємося про свою репутацію і про безпеку Вас і Вашого вантажу. Саме з цих причин і були введені правила, вказані вище.

 

Спасибі за розуміння!