Кількість
|
Вартість
|
||
|
Сфера застосування:
Суміш призначена для влаштування стяжок недеформованих бетонних підлог товщиною шару від 20 мм (mm) усередині будинків під фінішні покриття (керамічна плитка, природний камінь, лінолеум, ламінат, паркет тощо) та для підготовки основи під самовирівнювальні розчини. Застосовується по жорстких основах у цивільному будівництві.
Властивості:
- для вирівнювання основ перед влаштуванням фінішного покриття
- зручна і проста в застосуванні
- модифікована добавками
- армована мікроволокнами
Підготовка основи:
Здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Поверхня основи повинна бути сухою, міцною, а також щільною та чистою. Перед влаштуванням поверхню очищають від пилу, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Всі неміцні ділянки основи слід видалити. Для забезпечення кращого зчеплення стяжки з поверхнею, поверхні з високою поглинальною здатністю попередньо обробити грунтівками, відповідно до призначення.
Приготування розчину:
В чисту ємність налити воду (температура води від +15 °С до +25 °C) з розрахунку 0,14-0,17 л (l) на 1 кг (kg) сухої суміші, поступово додати суху суміш та перемішати міксером на низьких обертах до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинову суміш приблизно 5 хвилин, після чого знову перемішати.
Рекомендації:
Всі роботи рекомендовано виконувати при температурі поверхні та повітря від +5 °C до +30 °C та відносній вологості повітря не вище 60 %. Свіжоукладену суміш необхідно оберігати від швидкого висихання та, при необхідності, зволожувати методом розпилення води. Під час виконання робіт слід захищати очі та шкіру. У разі потрапляння суміші в очі необхідно негайно промити їх водою і звернутися до лікаря.
Виконання робіт:
Розчинову суміш укласти на поверхню основи, рівномірно розподілити до заданого маяками рівня, розрівняти за допомогою рейки або правила. У разі перерви у роботі більше, ніж на 60 хвилин, інструменти потрібно очистити від розчинової суміші та промити водою. Затверділий розчин можна видалити тільки механічним способом. Для видалення бульбашок повітря з розчину необхідно провести деаерацію, використовуючи жорсткий голчастий валик. На площах більше 20 м² (m²) необхідно виконувати деформаційні шви, відповідно до нормативної документації. Керамічну плитку можна укладати через 3 доби за умови вологості стяжки не більше 4%.